Četvrta pobeda u nizu za Mačvu u pripremnim utakmicama
Prvotimci FK "Mačva" svoj desetodnevni boravak na pripremama u Stanišićima, završili su pobedom u prijateljskom susretu sa ekipom FK "Radnik" iz Bijeljine koji se trenutno takmiči u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

Rezultatom 1:2, Šapčani su zabeležili četvrtu pobedu u nizu u pripremnim utakmicama. Golove za Mačvu danas su postigli Stevan Živković u 25. i Mladen Lazarević u 45. minutu utakmice. Jedini pogotak za Radnik postigao je Obradović iz penala u 35. minutu.

Poslednju kontrolnu utakmicu pred start prolećnog dela prvenstva Prve lige Srbije, crveno-crni igraju 25. februara u Dobanovcima.

Inače, Omladinska selekcija Mačve nakon nedelju dana pauze sutra nastavlja sa prijateljskim susretima, a za protivnika ima Bežaniju. Poslednja kontrolna utakmica Omladince očekuje 25. februara sa ekipom Crvene zvezde.