POBEDA NA ZLATIBORU
Danas smo na Zlatiboru odigrali pripremnu utakmicu, protiv crnogorskog prvoligaša, ekipe Jedinstva iz Bijelog Polja i pobedili rezultatom 2:0 (1:0).

Strelci za našu ekipu su bili Nikola Subotić u 34. i Pavle Radunović u 54.min.

Utakmica je odigrana na Zlatiboru, stadion Švajcarija, gledalaca 100.

FK Mačva:
Filip Samurović (G), Marko Jevtić, Dragan Vuk Marković, Igor Ristivojević, Aleksandar Popović, Đorđe Belić, Miloš Adamović (K), Boško Vraštanović, Nikola Subotić, Pavle Radunović i Lazar Marjanović

Igrali su još: Darko Vukašinović (G), Nemanja Stevanović, Živorad Arnautović, Luka Nikolić, Miroljub Pešić, Vladimir Mijailović, Savo Arambašić, Stefan Trimanović Nemanja Pavić i Luka Pejović
Trener: Ivan Kurtušić

U 34.min., posle izvedenog kornera gol je glavom na prvoj stativi postigao Nikola Subotić.

Drugi gol je postigao Pavle Radunović u 54.minutu, dobra akcija preko desnog krila, centaršut i Radunović sam sa 5 metara postiže pogodak.

Promašen penal za našu ekipu u 58.minutu - Miloš Adamović, kao i za goste u 70.minutu, dobra odbrana rezervnog golmana našeg tima.